795 433 075 lub 795 850 075 info@ceremoniepogrzebowe.pl

Mistrz ceremonii

Kim jest Mistrz Ceremonii?

 

Mistrz Ceremonii jest osobą prowadzącą uroczystość i koordynatorem w pełni świadomym wagi wydarzenia. Najważniejszą jego cechą jest umiejętność publicznych wystąpień, doświadczenie przemawiania i talent oratorski. Tylko w ten sposób zapewni on odpowiedni nastrój i charakter ceremonii. Nie bez znaczenia jest również właściwa prezencja Mistrza, jego maniery, a także sposób bycia. Wszystkie te cechy muszą przedstawiać najwyższy poziom. Jest on bowiem przewodnikiem dla osób uczestniczących w ceremonii, pomaga w stworzeniu jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Oprawa ceremonii

Poprzez swoje wykształcenie, umiejętności i talenty, Mistrz Ceremonii, pomaga zbudować odpowiedni klimat w trakcie uroczystości. W okresie poprzedzającym ją służy pomocą i radą, proponuje rozwiązania, przedstawia pomysły i scenariusze. Ważne jest więc, by posiadał zdolność dotarcia do drugiego człowieka, tak by w pełni odczuć jego indywidualizm, nurtujące go potrzeby i życzenia.

Uroczystość

Właśnie dlatego nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa, proponuje usługi różnych Mistrzów Ceremonii: kobiet i mężczyzn, zależnie od Państwa życzenia, potrzeby ceremonialnej i charakteru uroczystości.

Ceremonia może przebiegać w różnych językach za pośrednictwem mówców: w języku polskim, rosyjskim i ukraińskim, a za pośrednictwem tłumaczy: w języku angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich odpowiedzi na każde pytania.

Możliwy również kontakt tradycyjny

Wszelkie dane znajdą Państwo poniżej tej sekcji lub na górnym pasku.

Kontakt

Urszula Różańska
ul. Bożańska 6,  84-207
Koleczkowo k/ Gdańska

info@ceremoniepogrzebowe.pl

Urszula Różańska: 795 433 075

Paweł Różański: 795 850 075

Dołącz do nas