795 433 075 lub 795 850 075 info@ceremoniepogrzebowe.pl

Muzyczna oprawa pogrzebu

W chwili głębokiego smutku i bólu, proponujemy Państwu oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej jako dar, który możecie Państwo ofiarować osobie zmarłej, w dowód miłości i wdzięczności

Doświadczenie

Korzystając z naszego doświadczenia i dorobku zawodowego dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dysponujemy bogatą i wyjątkową ofertą.

Wysoki poziom

Na Państwa życzenie uświetnimy uroczystość pogrzebową repertuarem w wykonaniu najlepszych muzyków. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego z powodzeniem jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów.

Indywidualne podejście

Na indywidualnym spotkaniu, w dogodnym dla Państwa miejscu, zaproponujemy różne scenariusze muzyczne. Przedstawimy Państwu utwory z różnych epok, od średniowiecza po kompozycje z czasów współczesnych, od tych najbardziej znanych po utwory i wykonania unikatowe.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo utwory solowe jak i zawierające wybraną przez Państwa ilość muzyków: głosy żeńske i męskie, skrzypce, organy, trąbkę, saksofon i na życzenie Państwa, każdy inny instrument, także chór i orkiestrę.

Jeśli wybierzecie Państwo uroczystość katolicką, zapewnimy organistę, który na profesjonalnym poziomie, z przestrzeganiem kanonu, poprowadzi liturgię nabożeństwa lub Mszy Świętej, także w języku łacińskim.

Staramy się, by zapewniona przez nas oprawa muzyczna uroczystości pogrzebowych była doświadczeniem wyjątkowym, stabilizującym tą trudną uroczystość i nadającym jej charakter godny osoby żegnanej.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich odpowiedzi na każde pytania.

Możliwy również kontakt tradycyjny

Wszelkie dane znajdą Państwo poniżej tej sekcji lub na górnym pasku.

Kontakt

Urszula Różańska
ul. Bożańska 6,  84-207
Koleczkowo k/ Gdańska

info@ceremoniepogrzebowe.pl

Urszula Różańska: 795 433 075

Paweł Różański: 795 850 075

Dołącz do nas