795 433 075 lub 795 850 075 info@ceremoniepogrzebowe.pl

Pogrzeb religijny

Odejście najbliższej osoby jest doświadczeniem trudnym. Rodzina pogrążona w żałobie, potrzebuje i oczekuje profesjonalnego wsparcia w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej.

Spokojne pożegnanie

Celebrując wiarę w zmartwychwstanie, po śmierci bliskich, przechodzą Państwo trudny okres, uświadamiania sobie, utraty fizycznej drogiej Waszemu sercu osoby. Moment ten, jest dla Państwa zawsze bolesnym czasem przejścia. Często czujecie się Państwo zagubieni i wytrąceni z równowagi życia. Dlatego proponujemy naszą pomoc w organizacji i czuwaniu nad przebiegiem całej uroczystości pogrzebowej w domu, kościele i na cmentarzu.

Prowadzenie uroczystości

  • Pożegnanie w Domu zmarłego lub w Domu Pogrzebowym, podczas którego proponujemy wygłoszenie słów pożegnalnych w imieniu rodziny, śpiewanie psalmów, a także intonowanie pieśni liturgicznych w drodze od Domu do Świątyni.
  • przed Mszą Świętą w kościele proponujemy prowadzenie śpiewu pieśni religijnych, lub Nabożeństwa Różańcowego z rozważeniami, Koronki do Miłosierdzia Bożego
  • pod czas Mszy Św. pogrzebowej oferujemy usługi zawodowego organisty, który poprowadzi śpiew liturgiczny (także po łacinie lub w innych językach)
  • odczytanie pożegnalnych słów, wygłoszenie laudacji – mowy pogrzebowej podczas Mszy Św. (po homilii celebransa) lub nad grobem
  • poprowadzenie konduktu żałobnego do miejsca ostatniego spoczynku na cmentarzu (z modlitwą i śpiewem)
  • podziękowania
  • kondolencje
  • prowadzenie stypy żałobnej przeznaczonej dla rodziny i bliskich osoby zmarłej (zgodnie ze scenariuszem uzgodnionym z Państwem).

Zapewniamy również mobilne nagłośnienie i oprawę muzyczną uroczystości na żywo.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich odpowiedzi na każde pytania.

Możliwy również kontakt tradycyjny

Wszelkie dane znajdą Państwo poniżej tej sekcji lub na górnym pasku.

Kontakt

Urszula Różańska
ul. Bożańska 6,  84-207
Koleczkowo k/ Gdańska

info@ceremoniepogrzebowe.pl

Urszula Różańska: 795 433 075

Paweł Różański: 795 850 075

Dołącz do nas